Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (436)

Laikas.lt

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę - „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljėtą Vėbrę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Prašau, padėkite išsirinkti plaukų spalvą ir kirpimą. Plaukai garbanojasi ir pučiasi, tik po kelių dienų „susigula“, kitaip turiu naudoti tiesinimo žnyples.

Jurga

Jūsų labai gražūs plaukai, tik reikia juos tinkamai pakirpti, suteikti ryškesnę spalvą ir leisti natūraliai garbanotis. Pabandykite iškarpyti plaukus per visą ilgį, jį išlaikant nuimti apimtį. Iškarpyti plaukai lengviau ir gražiau garbanojasi. Formuokite putomis: tepkite jas ant drėgnų plaukų po trinkimo, nešukuokite, leiskite natūraliai išdžiūti arba džiovinkite su difuzeriu. Taip išgausite šlapią efektą. Spalvą rinkitės ryškesnę šokolado ar net vario. Tai suteiks išskirtinumo, blizgesio.Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]


REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka (-os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti...), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Taip pat būtinai nurodykite savo akių spalvą, nes nuotraukoje ji ne visada aiškiai matosi. Pvz.:

„Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva „lietuviška pilkoji“, tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, po trinkimo labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai? Akių spalva - šviesiai ruda.“

Kiekvieną savaitę mes publikuojame penkias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė sulaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.

džiuljeta vėbrė, Femina Bona, kirpėja, konsultacijos, plaukų kirpimas pagal veido formą, plaukų stilistė

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai