Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (430)

Laikas.lt

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę - „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljėtą Vėbrę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Koks kirpimas ir plaukų spalva man tiktų. Natūrali plaukų spalva yra „pilka blondinė“, o dabar kaip ir šviesiai ruda. Plaukai labai ploni, tiesūs ir nepaklusnūs. Aišku, nuo šviesinimo pasidarė šiurkštūs, mat anksčiau jų spalva buvo tamsiai ruda. Akys žalios.

Laima

Jei plaukai ploni ir tiesūs, jų karpyti nerekomenduočiau. Gal tuomet rinkitės šiek tiek asimetriškus plaukų galus. Tai suteiks žaismingumo. Kirpčiukus rinkitės labiau įstrižus ar šukuojamus į šoną. Tiesių kirpčiukų venkite – jie vizualiai platina veido formą.

Spalvą galite paįvairinti tamsesniais, šviesesniais akcentais, sruogomis. Tai vizualiai suteikia apimties.Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]


REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka (-os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti...), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Taip pat būtinai nurodykite savo akių spalvą, nes nuotraukoje ji ne visada aiškiai matosi. Pvz.:

„Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva „lietuviška pilkoji“, tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, po trinkimo labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai? Akių spalva - šviesiai ruda.“

Kiekvieną savaitę mes publikuojame penkias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė sulaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.

džiuljeta vėbrė, kirpėja, konsultacija, plakų stilisto konsultacija, plaukų stilistė

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai