Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (423)

Laikas.lt

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę - „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljėtą Vėbrę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Mano plaukai yra labai sausi, plaukų galiukai šiurkštūs. Naudojau įvairiausias priemones, bet niekas nepadėjo. Dabar naudoju itin drėkinantį šampūną ir kondicionierių, dedu kaukes sausiems ir pažeistiems plaukams, taip pat naudoju įvairius plaukų serumus. Jokio rezultato... Ką daryti? Kodėl ši problema neišnyksta?

Erika

Reikėtų išsiaiškinti priežastį. Gal jūs dažnai naudojatės soliariumu ar būnate pirtelėje be galvos apdangalo, baseine be kepuraitės, saulėje be kepurės ir pan. Visa tai labai sausina plaukus. Na, jei vis dėlto jūsų plaukai sausi nuo mažų dienų, vadinasi, tai paveldėta genetiškai, ir jokios priemonės to nepakeis, nebent vizualiai – pildant plauką keratinu, aliejais. Kaukę naudokite kaskart po galvos trinkimo vietoje kondicionieriaus (pabandykite kaukes su keratinu). Dar galite pabandyti namines natūralias kaukes iš kiaušinio, aliejaus ir medaus. Ir dar būtina plaukų galiukus reguliariai pakirpti nors kas 2–3 mėnesius, nes išsausėjęs galiukas skyla, lūžta ir plyšta aukštyn, tad plaukai per visą ilgį pasidaro pasišiaušę, negražūs, sausi. Plaukų odos būklė labai priklauso nuo to kaip maitinamės ir kiek išgeriame vandens. Reikėtų kasdien išgerti maždaug 1,5–2 litrus.

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]


REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka (-os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti...), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Taip pat būtinai nurodykite savo akių spalvą, nes nuotraukoje ji ne visada aiškiai matosi. Pvz.:

„Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva „lietuviška pilkoji“, tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, po trinkimo labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai? Akių spalva - šviesiai ruda.“

Kiekvieną savaitę mes publikuojame penkias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė sulaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.

džiuljeta vėbrė, Femina Bona, kirpėja, konsultacijos, plaukų kirpimas pagal veido formą, plaukų stilistė

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai