„Talentų banke“ – inžinierė Žiedūnė, neatsispirianti menui (foto)

Laikas.lt

„Esu statybos inžinierė, šiuo metu dirbu inžinerinį-techninį darbą, tačiau kūryba mane lydi nuolat sprendžiant įvairiausias problemas ar ieškant kelio iš keblių situacijų, būtent kūrybinis nusiteikmas ir žiūrėjimas pro meninę prizmę padeda rasti racionaliausius ir netradicinius sprendimo būdus“, – savo prisistatymo laišką pradeda šiandieninė „Talentų banko herojė“ Žiedūnė Girinienė.

Moteris, besivadovaujanti pasokiu „Menas – ilgas, gyvenimas – trumpas“, kuria įvairiomis technikomis, nedideliu meno kūrinėliu gali paversti ir kaklo papuošalą, ir didžiulę tuščią sieną. Tapyba jos kūryboje užima didžiausią dalį: Žeidūnė tapo akrilu, aliejumi, tempera. Jai nesvetimas ir sienų dekoravimas, tapyba ant šilko,  vazų dekoravimas, atvirukų bei papuošalų kūrimas. Daugybėje parodų dalyvavusi meniškos sielos inžinierė teigia esanti impulsyvi, todėl tai atsispindi ir jos darbuose – jie  ryškūs, kontrastingi.

„Didžiausia mano jausmų ir nuotaikų išraiška yra spalvos, pastaruoju metu paveiksluose atsiranda vis daugiau gėlių, augalų motyvų, tad širdyje tarsi amžinas pavasaris. Vos tik saulutė apgaubia žemę šilumos skraiste, atsiranda didžiulė trauka kurti lauke, žaliuojančios gamtos prieglobstyje. Žalia spalva mano gyvenime atsirado taip pat ne atsitiktinai ir užima gan svarbią vietą kūryboje, pagal fengšui filosofiją, ji skatina fanaziją, jautrumą, sukelia teigiamus sielos virpesius, žadina sielą naujovėms, atradimams, yra kūrybinių jėgų šaltinis“, – apie savo kūrybą pasakoja Ž. Girinienė.

Kviečiame peržvelgti ir įvertinti Žiedūnės darbus!

 

 

dekoravimas, inžinierė, sienos, talentu bankas, tapyba, Žiedūnė Aleknaitė, Žiedūnė Girinienė

Naujausi komentarai
ziurke
2014-09-22, 15:27
Visiems norintiems turėti papildomą pajamų šaltinį arba rimtai užsiimti gyvūnų veisimu, siūlome prisijungti prie mūsų ir pradėti auginti beplaukes žiurkes. Vienos žiurkės supirkimo kaina: 17 lt. Žiurkės supirkimo amžius nuo 1 mėn. arba nuo 50 g svorio. Veisiasi žiurkės labai greitai, nėštumas trunka 21 dieną, o maitina žiurkiukus pienu iki 21 dienos. Kergti žiurkę vėl galima po to, kai atsivedė mažylius, po paros arba kas 3 paras. Žiurkės gyvena iki 3 metų. Patelė vaisinga iki 1 metų, patinas - visą gyvenimą: [email protected]
2014-08-06, 14:19
Man toks stilius labai patinka. Tikrai gražūs darbeliai. Kai kurie net labai labai. Šaunuolė. :)
Žiedūnė
2014-05-18, 16:37
Savo netobulumo suvokimas artina prie tobulumo. — [J.V.Gėtė] ...o tobulumui juk ribų nėra :) Ačiū komentarus! :)
2014-05-14, 16:34
Traukia akį, vadinasi, traukia ir sielą. "Kūrybiško polėkio sukūryje" - pavadinčiau. Kurkite, tobulėkte, save realizuokite be pavydo, pykčio, apkalbų, nes tai penas blogiui sklisti. O iš Jūsų, Žiedūne, darbų sklinda tik gėris. Sėkmės ie džiaukitės savo buvimu. :)
2014-04-27, 21:13
vaikiskumas-kai nemoki priimti kritikos.savo nuomone galiu isreiksti,nes turiu tam teise.juolab,kad is mano puses ji neizeidzianti...tad prasom nedraskyti akiu, o kalbant ir apie profesionaluma, nemanau,kad Jums pasiekti tiek,kiek mano dosjej jau yra.sekmes ponas DB ;)
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai