Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (418)

Laikas.lt

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę - „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljėtą Vėbrę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Pavasaris, taigi norisi pokyčių. Tikroji plaukų spalva šviesiai ruda, o šiuo metu dažyti tamsiai rudai. Noriu grįžti prie natūralios spalvos. Tiesūs, ilgi, tačiau nėra stori. Prieš pusmetį turėjau kirpčiukus. Gal vėl prie jų grįžti? Akys - tamsiai žalios.

Gitana B.Kirpčiukai jums tinka, tik galėtų būti lengvesni ir siauresni ar šukuojami į šoną. Platūs kirpčiukai vizualiai platina veido formą. Jei plaukai nėra stori, tai nederėtų jų labai iškarpyti, verčiau pasirinkit šiek tiek šviesesnę, ryškesnę spalvą ar dažymą keliomis spalvomis. Tai vizualiai didina plaukų apimtį ir suteikia išskirtinumo.

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]


REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka (-os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti...), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Taip pat būtinai nurodykite savo akių spalvą, nes nuotraukoje ji ne visada aiškiai matosi. Pvz.:

„Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva „lietuviška pilkoji“, tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, po trinkimo labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai? Akių spalva - šviesiai ruda.“

Kiekvieną savaitę mes publikuojame penkias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė sulaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.

džiuljeta vėbrė, Femina Bona, kirpėja, konsultacijos, plaukų kirpimas pagal veido formą, plaukų stilistė

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai