Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (413)

Laikas.lt

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę - „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljėtą Vėbrę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Laba diena, kaip man tiktų kirptis plaukus ir kokia spalva juos dažyti? Esu mėlynų akių, plaukai nei stori, nei ploni, tikroji spalva tamsiai ruda. Esu šviesi ir taip pat turiu problemų su raudoniu – vargu, ar tiktų ryški plaukų spalva. Dėl apvalaus veido sunku rasti tinkamą kirpimą. Ką patartumėt? Ačiū.

Aurelija


Laba diena. Apvalesniam veidui rekomenduojami kirpimai su iškarpytu,atkeltu viršugalviu (viršugalvio plaukai kirpti trumpiau ir pakelti) bei prakarpytais plaukais šonuose, kad nesipūstų ir neplatintų veido formos. Galimi įstriži kirpčiukai.

Šviesi spalva dažniausiai platina veido formą,tad gal pabndykite sodresnę šokolado, kavos su šviesiais akcentais.

 

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]


REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka(os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti...), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Taip pat būtinai nurodykite savo akių spalvą, nes nuotraukoje ji ne visada aiškiai matosi. Pvz.:

Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva "lietuviška pilkoji", tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, kai išplaunu labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai? Akių spalva - šviesiai ruda.

Kiekvieną savaitę mes publikuojame penkias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė susilaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.

džiuljeta vėbrė, Femina Bona, kirpėja, plaukų kirpimas, plaukų kirpimas pagal veido formą, plaukų stilistė

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai