Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (412)

Laikas.lt

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę - „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljėtą Vėbrę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Mano plaukai yra ploni ir tiesūs, bet jie greitai riebaluojasi. Akių spalva žalia.

Ineta

Laba diena. Jūsų veido formai tinka prakarpyti plaukai per visą ilgį su ilgesniais lengvais kirpčiukais per visą kaktą. Plaukų ilgį galite rinktis vidutinį ar ilgesnį.

Spalvą galite bandyti sodraus šokolado,o jei norisi, kad plaukai mažiau riebintųsi, bandykite juos pašviesinti sruogelėmis (šviesinti plaukai sausesni ir mažiau riebinasi).

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]


REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka(os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti...), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Taip pat būtinai nurodykite savo akių spalvą, nes nuotraukoje ji ne visada aiškiai matosi. Pvz.:

Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva "lietuviška pilkoji", tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, kai išplaunu labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai? Akių spalva - šviesiai ruda.

Kiekvieną savaitę mes publikuojame penkias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė susilaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją. 

džiuljeta vėbrė, Femina Bona, kirpėja, plaukų kirpimas, plaukų kirpimas pagal veido formą, plaukų stilistė

Naujausi komentarai
gerai
2014-04-05, 18:36
atrodo tikrai jai tiktų
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai