„Ryanair“ pradeda skrydžius į Komisą ir Noką

Laikas.lt

Nuo šiandien aviakompanija „Ryanair“ iš Kauno oro uosto keleivius pradeda skraidinti dar dviem naujomis kryptimis. Į Sicilijos miestą Komisą lėktuvai kils du kartus per savaitę – ketvirtadieniais ir sekmadieniais, į Vakarų Airijoje esantį Noką – ketvirtadieniais. 

Prasidėjusiu vasaros skrydžių sezono metu aviakompanija „Ryanair“ iš Kauno skrydžius vykdys 19 krypčių. Tvarkaraštyje numatyti skrydžiai į Kiprą, Maltą, Palmą de Maljorką, Alikantę, Kaljarį, Komisą, Trapanį, Kosą, Rodą, Dubliną, Noką, Londoną (Stanstedą, Getviką, Lutoną), Bristolį, Edinburgą, Birmingemą, Frankfurto Haną, Oslo Rygę.

„Šią vasarą „Ryanair“ siūlo itin platų krypčių iš Kauno pasirinkimą, tad vasaros atostogas galima pradėti planuoti jau šiandien. Gera žinia keleiviams – į saloną jie galės neštis du rankinio bagažo vienetus, biliete bus nurodytos sėdėjimo vietos, o skrydžių metu be apribojimų bus galima naudotis elektroniniais prietaisais“, – sako „Ryanair“ pardavimų ir rinkodaros vadovė Šiaurės ir Baltijos šalims Elina Hakkarainen. 

Naujų skrydžių pristatymo proga aviakompanija siūlo įsigyti bilietų šių metų gegužės ir birželio mėnesiams tik nuo 69 litų į vieną pusę. Pasiūlymas galioja „Ryanair“ skrydžiams iš Kauno į Frankfurto Haną ir Oslo Rygę, įsigyjant bilietus iki 2014 m. balandžio 7 d. aviakompanijos svetainėje www.ryanair.com.
 

lėktuvai, oro uostas, pigus skrydziai, ryanair, Sicilija, skrydžiai

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai