Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (411)

Laikas.lt

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę - „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljėtą Vėbrę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Laba diena, turiu problemą su plaukais. Ilgą laiką nešioju kirpčiukus, bet vasarai norėčiau atsiauginti, tačiau nežinau, ar man tiks atvira kakta. Būdama 12-13 metukų neturėjau grifkos, tuo metu visai man tiko prie veido, bet, kaip žinome, augant veido bruožai truputį keičiasi. Mano plaukai yra ploni ir natūraliai labai tiesūs. Todėl noriu patarimo, ar verta atsiauginti kirpčiukus? Labai dėkoju už atsakymą.

Laura

Laba diena.Apgailestauju ,bet negaliu jums atsakyti ,nes nematau jūsų foto. Na, bet jeigu tiko be kirpčiukų 13 metų, manau tiktų ir dabar, veido forma (bent jau kaulinė sudėtis) išlieka ta pati.

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]


 REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka(os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti...), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Taip pat būtinai nurodykite savo akių spalvą, nes nuotraukoje ji ne visada aiškiai matosi. Pvz.:

Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva "lietuviška pilkoji", tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, kai išplaunu labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai? Akių spalva - šviesiai ruda.

Kiekvieną savaitę mes publikuojame penkias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė susilaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.


 

džiuljeta vėbrė, Femina Bona, kirpėja, plaukų kirpimas, plaukų kirpimas pagal veido formą, plaukų stilistė

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai