Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (409)

Laikas.lt

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę - „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljėtą Vėbrę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Laba diena. Norėčiau paklausti, koks kirpimas man tiktų? Esu labai susidomėjusiu „karė“ kirpimu, bet nežinau, ar tiks. Tad prašau jūsų patarimo, kaip man kirpti plaukus ir kaip juos prižiūrėti su tokiu kirpimu. Labai dėkoju už atsakymą.

Beatričė

Laba diena. Jums tiktų ilgesnis „karė“ kirpimas su ilgesniais plaukais veido šonuose. Kirpčiukai nebūtini, nebent ilgi, šukuojami į šoną. Ir vis dėlto, nesiryžčiau nukirpti tokių ilgų, gažių plaukų. Pradžiai pabandyčiau juos šiek tiek prakarpyti šonuose ar kokį kitą ilgų plaukų kirpimą. Formuoti, prižiurėti reiks apvaliu šepečiu, užsukant plaukų galiukus į vidų, galima naudoti plaukų putas lygesniam paviršiui išgauti.

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]


REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka(os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti...), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Taip pat būtinai nurodykite savo akių spalvą, nes nuotraukoje ji ne visada aiškiai matosi. Pvz.:

Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva "lietuviška pilkoji", tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, kai išplaunu labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai? Akių spalva - šviesiai ruda.

Kiekvieną savaitę mes publikuojame penkias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė susilaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.


 

džiuljeta vėbrė, Femina Bona, kirpėja, plaukų kirpimas, plaukų kirpimas pagal veido formą, plaukų stilistė

Naujausi komentarai
2017-03-09, 18:57
Plaukai yra labai tiesus, spalva tikra lietuviska pilka, akys zalios. Noriu trumpo kirpimo, lengvai krentancio.
2017-03-09, 18:57
Plaukai yra labai tiesus, spalva tikra lietuviska pilka, akys zalios. Noriu trumpo kirpimo, lengvai krentancio.
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai