Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (406)

Laikas.lt

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę - „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljėtą Vėbrę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Atėjus pavasariui norisi pasikeisti. Koks plaukų kirpimas (o gal vertėtų paauginti?) ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva yra pilka, plaukai tiesūs, iki pečių. Akys žalios. Ačiū už atsakymą.

Gintarė L.

Laba diena. Jūsų veido formai tinka daugumą kirpimų tiek ilgų, tiek trumpų.Vertėtų rinktis atsižvelgiant į asmeninį charakterį(linksma,dinamiška – trumpesni kirpimai, romantikė, lėtesnė – ilgesnių plaukų kirpimą,kūrybinga,meniška – asimetrišką, kreatyvų kirpimą...), bei pagal motyvaciją (kodėl, dėl ko norite pasikeisti?Pavasaris? Ar vis dėlto pavasariniai jausmai (patikti sau ar vaikinui ir t.t.). Mano nuomone, jei plaukai tiesūs, tada galite rinktis konkretų geometrinių formų kirpimą ir kirpčiukai jums tikrai nebūtini, nebent individualumui išreikšti, žvilgsniui suteikti paslaptingumo.

Spalvą taip pat rinkčiau konkrečią šviesią šaltą (perlo,balintos kavos...), na, o jeigu nemėgstate šviesių, siūlyčiau ryškesnę šokolado su variniu akcentu (tai paryškina žalsvas akis).

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]

 


REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka(os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti...), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Taip pat būtinai nurodykite savo akių spalvą, nes nuotraukoje ji ne visada aiškiai matosi. Pvz.:

Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva "lietuviška pilkoji", tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, kai išplaunu labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai? Akių spalva - šviesiai ruda.

Kiekvieną savaitę mes publikuojame penkias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė susilaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.

džiuljeta vėbrė, Femina Bona, kirpėja, plaukų kirpimas, plaukų kirpimas pagal veido formą, plaukų stilistė

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai