Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (405)

Laikas.lt

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę - „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljėtą Vėbrę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Norėčiau atnaujinti šukuoseną. Ką pasiūlytumėte? Seniau nepatikdavo garbanoti plaukai, todėl kirpdavausi trumpai, po to pradėjau juos auginti. Netgi panorau turėti ilgus ir garbanotus plaukus. Dabar juos po trinkimo sušukuoju atgal ir sutepu žele (stiprios fiksacijos arba teikiančios šlapių plaukų efektą). Esu pagalvojęs ir apie dažymą dviem spalvomis: juodą ir raudoną. Net apie ilgalaikį tiesinimą. Ką manote?

Raimondas

Jūsų veido formai tinka ilgesni, iškarpyti, garbanoti plaukai su ilgais išsidraikiusiais kirpčiukais. Tinka ir atgal šukuojami plaukai. Galite auginti ilgesnius, tačiau tolygiai iškarpytus. Dažymas juoda-raudona spalvomis reikalauja tam tinkamo bendro įvaizdžio, kitaip atrodysite pernelyg iššaukiančiai. Verčiau rinkitės saulės nublukintus plaukus, t. y. pašviesintus plaukų galiukus. Tai suteikia romantiškumo, lengvumo, kelionių ir nuotykių patyrusio vyro įvaizdį. Na, jei norisi griežtesnio įvaizdžio ar tartum ispaniško gymio, galite dažyti juodai ar tamsiai rudai, bet tuomet derėtų ir antakius bei barzdą paryškinti, patamsinti.

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]


REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka(os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti...), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Taip pat būtinai nurodykite savo akių spalvą, nes nuotraukoje ji ne visada aiškiai matosi. Pvz.:

Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva "lietuviška pilkoji", tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, kai išplaunu labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai? Akių spalva - šviesiai ruda.

Kiekvieną savaitę mes publikuojame penkias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė susilaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.

džiuljeta vėbrė, Femina Bona, kirpėja, plaukų kirpimas, plaukų kirpimas pagal veido formą, plaukų stilistė

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai