Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (403)

Laikas.lt

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę - „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljėtą Vėbrę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Norėčiau keisti kirpimą ir dažymą. Plaukai labai tankūs, natūrali spalva tamsiai ruda. Akys mėlynai pilkos. Plaukai linkę stambiai garbanotis. Itin trumpos šukuosenos nenorėčiau, bet pasiruošusi eksperimentui su dažymu. Norėčiau, kad šukuosena veido nesendintų ir negriežtintų.

Diana

Jei norite, kad šukuosena švelnintų ir jaunintų bruožus, rinkitės šviesesnę spalvą (šviesiai rudą, šviesesnę šokolado, kavos su pienu) bei švelnesnį, iškarpytų per visą ilgį plaukų kirpimą, kuris suteiks bangoms, garbanoms tinkamą formą. Taip pat rekomenduočiau jums ilgesnių ir vidutinio ilgio plaukų kirpimus. Individualumui, išskirtinumui išreikšti tiks ryškesnė spalva ar asimetriškas kirpimas. 

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]


REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka(os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti...), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Taip pat būtinai nurodykite savo akių spalvą, nes nuotraukoje ji ne visada aiškiai matosi. Pvz.:

Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva "lietuviška pilkoji", tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, kai išplaunu labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai? Akių spalva - šviesiai ruda.

Kiekvieną savaitę mes publikuojame penkias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė susilaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.

džiuljeta vėbrė, Femina Bona, kirpėja, plaukų kirpimas, plaukų kirpimas pagal veido formą, plaukų stilistė

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai