Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (402)

Laikas.lt

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę - „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljėtą Vėbrę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva – „ryža, brendžio“, tačiau juos dažau įvairių spalvų sruogelėmis: šviesiomis, karšto šokolado. Plaukai iki pečių, po trinkimo priglunda prie galvos, todėl kasryt juos garbanoju su difūzeriu ar žnyplėmis ir susuku į kuoduką. Esu nepastovi, mėgstu įvairoves.

Ilona

Jūsų veido formai rekomenduojami kirpimai su ilgesniais kirpčiukais bei iškarpytais plaukais veido šonuose. Tai suteikia apimties. Galite rinktis garbanotų ar tiesių plaukų asimetrišką kirpimą su kirpčiukais. Jums tinka dabartinė spalva. Jei norite, galite rinktis ryškesnę individualumui išryškinti, pavyzdžiui: vario, ryškaus šokolado su vario sruogomis.

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]


REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka(os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti...), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Taip pat būtinai nurodykite savo akių spalvą, nes nuotraukoje ji ne visada aiškiai matosi. Pvz.:

Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva "lietuviška pilkoji", tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, kai išplaunu labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai? Akių spalva - šviesiai ruda.

Kiekvieną savaitę mes publikuojame penkias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė susilaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.

džiuljeta vėbrė, Femina Bona, kirpėja, plaukų kirpimas, plaukų kirpimas pagal veido formą, plaukų stilistė

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai