Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (399)

Laikas.lt

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę - „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljėtą Vėbrę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Mano plaukai – rudi, labai pūsti, banguoti, bet ne garbanoti, nepaklusnūs, storoki. Labai greit veliasi. Tenka dažnai juos tiesinti, kad normaliai „stovėtų“. Koks kirpimas tiktų? Gal net kirpčiukai? Akių spalva – žalsvai pilka. Dažyti plaukų nenoriu.

Karolina

Jūsų plaukai pučiasi nes yra garbanoti ir netinkamai prižiūrimi bei iškirpti. Iš tiesų jums tinka iškarpyti garbanoti plaukai, galimi ir į šoną šukuojami kirpčiukai. Tolygiai per visą ilgį iškarpyti plaukai tinkamai banguojasi, o suformavus juos putomis, suteikia įvaizdžiui žaismingumo, išskirtinumo. Tiesindama plaukus žnyplėmis, galite stipriai pakenkti jų struktūrai – plaukai ims lūžinėti, skilinėti ir trupėti. Spalvą rekomenduočiau paryškinti augaliniais ar silpnais nepermanentiniais dažais – ruda, šokolado, kavos spalvomis.Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]


REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka(os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti...), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Taip pat būtinai nurodykite savo akių spalvą, nes nuotraukoje ji ne visada aiškiai matosi. Pvz.:

Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva "lietuviška pilkoji", tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, kai išplaunu labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai? Akių spalva - šviesiai ruda.

Kiekvieną savaitę mes publikuojame penkias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė susilaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.

džiuljeta vėbrė, Femina Bona, kirpėja, plaukų kirpimas, plaukų kirpimas pagal veido formą, plaukų stilistė

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai