Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (387)

Laikas.lt

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę - „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljetą Vėbrę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Norėčiau patarimo, koks kirpimas ir plaukų spalva labiausiai tiktų. Akys — mėlynos, plaukai — šviesūs, iki pečių, ploni ir tiesūs.

Vaida

Jeigu plaukai tiesūs ir ploni, daugiau dėmesio skirkite jų dažymui. Dažant plaukus kelių spalvų sruogelėmis (šviesiomis ir tamsiomis), optiškai plaukų atrodys daugiau. Jei nenorite sruogų, rinkitės šviesią perlo spalvą, nes šviesi spalva taip pat optiškai didina apimtį. Kirpimą galite rinktis lengvai iškarpytą tam, kad būtų išgautas purumas. Beje, ilgi į šoną šukuojami ar tiesūs iki antakių kirpčiukai suteiktų žaismingumo.

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]


REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka(os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti...), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Taip pat būtinai nurodykite savo akių spalvą, nes nuotraukoje ji ne visada aiškiai matosi. Pvz.:

Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva "lietuviška pilkoji", tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, kai išplaunu labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai? Akių spalva - šviesiai ruda.

Kiekvieną savaitę mes publikuojame penkias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė susilaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.

džiuljeta vėbrė, Femina Bona, kirpėja, konsultacijos, plaukų kirpimas pagal veido formą, plaukų stilistė

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai