Šokiruojanti Didžiosios Britanijos paauglių realybė: nuo krūtų didinimo iki lyties keitimo (foto)

Laikas.lt
Pagal Michellesank.com

Plaukų priauginimas, tatuiruotės, botokso injekcijos, krūtų didinimas, riebalų nusiurbimas ir netgi lyties keitimas – pasirodo, tai ne grožio salonų ar plastinės chirurgijos klinikos „meniu“. Tai – Didžiosios Britanijos paauglių bei jaunuolių realybė.

Iš Pietų Afrikos Respublikos kilusi ir daugiau nei 25-erius metus Anglijoje gyvenanti fotografė Michelle Sank šiuos sunkiai protu suvokiamus visuomenės reiškinius užfiksavo nuotraukų serijoje „In My Skin“.

„Šiame projekte dalyvauja Didžiosios Britanijos piliečiai iki 25-erių metų, kurie meta iššūkį savo kūno įvaizdžiui. Ieškau tų, kurie jau turėjo plastinių operacijų arba joms ruošiasi, norėdami tapti sau priimtinesni ir pasiekti savo grožio idealą. Taip pat tų, kurie pasiduodami visuomenės spaudimui turėti tobulą kūną įgyją valgymo sutrikimų arba tiesiog negali gyventi savame kūne, todėl keičia lytį“, – apie šokiruojančią nuotraukų seriją pasakoja jos autorė. 

Dvynės Nicola ir Rachel (20 m.) – pirmoji sveiksta nuo anoreksijos, antroji įsidėjo krūtų implantusAbbey (19 m.) – lūpų užpildai ir krūtinės didinimasShaye (21 m.) – krūtų pašalinimo operacijaAmy (21 m.) – krūtinę pasididino 18 metųJade (20 m.) – ištatuiruoti antakiai ir plaukų priauginimasBen (17 m.) – skutasi kojas ir tiesina plaukusHannah (17 m.) – botokso injekcijosMike (22 m.) – maisto papildai ir kūno depiliacijaMartha (24 m.) – lūpų užpildaiPaige (16 m.) – laukia krūtinės didinimo operacijosEllie (21 m.) – tatuiruotėsJackie (18 m.) – pilna lyties keitimo operacija būnat 16 metųJohn (19 m.) – lyties keitimo operacija iš moters į vyrą, dabar lytis neutraliCambell (16 m.) – lyties keitimo operacija iš vyro į moterįJaye (25 m.) – pilna lyties keitimo operaciją iš vyro į moterįMatt (18 m.) – lyties keitimo operaciją iš moters į vyrą

Saraya (20 m.) – viso kūno riebalų nusiurbimas ir lūpų užpildai būnant 18 metųRoland (19 m.) – mėgdžioja Lady GagąOlli (19 m.) – sveiksta nuo anoreksijosHannah (20 m.) – lūpų užpildai, krūtinės didinimas, botokso injekcijos, riebalų nusiurbimas, nosies korekcija
didzioji britanija, grožis, Lyties keitimas, nuotraukos, paaugliai, plastinė chirurgija, plastinės operacijos

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai