Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (381)

Laikas.lt

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę - „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljetą Vėbrę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Koks plaukų kirpimas ir dažymas man tiktų? Natūrali plaukų spalva – „lietuviška pilkoji“, tačiau visada dažau šviesiai. Mano plaukai yra silpni, ploni, jei nedžiovinčiau džiovintuvu ir nenaudočiau putų ar kitų purumo suteikiančių priemonių, tai jie būtų prigludę. Ilgis – iki pečių. Turiu ryškius skruostikaulius. Akys – mėlynos.

Aura

Jūsų veido formai ir ryškiems skruostikauliams nebūtina puri plaukų forma. Jums nereikia formuoti plaukų, kad jų atrodytų daugiau. Galima pritaikyti įdomesnį, stilingą kirpimą tiesiems ploniems plaukams, o ryškesnis dažymas paryškintų individualumą, išskirtinumą. Pabandykite asimetrišką kirpimą, kuris suteiktų žaismingumo, o prie jo priderintas dažymas kelių spalvų blokais – apimties.Galite rinktis ovalios formos ar į šoną šukuojamus kirpčiukus.

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]


REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka(os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti...), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Taip pat būtinai nurodykite savo akių spalvą, nes nuotraukoje ji ne visada aiškiai matosi. Pvz.:

Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva "lietuviška pilkoji", tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, kai išplaunu labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai? Akių spalva - šviesiai ruda.

Kiekvieną savaitę mes publikuojame penkias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė susilaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.

džiuljeta vėbrė, kirpėja, konsultacija, plaukų stilistė

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai