Apie moterį, kuri penkerius metus netrinko galvos... (foto)

Laikas.lt
Parengta pgl. Dailymail.co.uk

Jacquelyn Baers tvirtina, kad ji penkerius metus netrenka savo galvos. Ji nustojo naudoti šampūną būtent dėl jo sudėtyje esančių cheminių medžiagų. Tiesa, iš pradžių moteris bandė naudoti natūralius šampūnus ir kondicionierius, tačiau tai buvo per brangu jos kišenei.

Tuomet ji pabandė pati pasidaryti galvos trinkimo priemonę, sumaišydama obuolių actą ir kepimo miltelius. Tačiau, pasak Jacquelyn, nuo šio mišinio plaukai išsausėjo ir jų tiek šaknys, tiek galai ėmė labai greitai riebaluotis. Tada ji ir pasiryžo galutinai nustoti trinkti galvą. Moters pavyzdžiu pasekė ir jos vyras. 

Jacquelyn įsitikinusi, kad visos plaukų priežiūros priemonės yra tik jų gamintojų komercinis triukas. Mat, jos atvejis įrodė, kad nustojus naudoti šampūną plaukai tapo daug sveikesni. Na, nuotraukose jie tikrai neatrodo neplauti ar riebaluoti.

Šio straipsnio herojė įsitikinusi, kad vieną dieną žmonės atsitokės ir atsiras visdaugiau nebeleidžiančiųjų pinigų jokioms prausimosi priemonėms. Ji džiaugiasi ir vis labiau populiarėjančiu  judėjimu No poo, kurio pasekėjai nenaudoja jokių komercinių šampūnų.

Kokia jūsų nuomonė apie tokį sprendimą? Ar ryžtumėtės iš savo rutinos išbraukti šią priemonę.

galvos trinkimas, gražūs plaukai, plaukų priežiūra, sveiki plaukai

Naujausi komentarai
agne
2014-05-24, 10:52
pirma karta girdziu naudojant kiausinio baltyma.
Auste
2014-01-17, 23:26
Eilini karta straipsnio pavadinimas neatitinka turinio..kad sampunas ir daugelis kitu kosmetikos priemoniu yra kenskmingas, senai aisku, tad norintiems naturaliau gyventi galima labai paprastai rasti ivariu "sampunu" receptu, gaminamu is paprasciausiu buityje esanciu produktu. I daugelio is ju sudeti ieina kiausinis, arba tik jo baltymas. Pati esu naudojus tokius variantus kaip kefyras/kiausinis, k. baltymas/mieles, o ir gautas rezultatas buvo labai patenkinamas - jokio skirtumo nuo sampuno, o po plovimo ir plaukai greiciau dziusta :)
faktas
2014-01-17, 19:26
taip, ilgai neplovus plauku, prisikaupia bakteriju ir kitokiu velniu kolonijos o ir susiriebaluoja, bet po kiek laiko, naturali flora atsistato ir nebelieka bereikalingu riebalu bei bakterinio kvapo. pasidomekit kaip zmones naturaliai dredus darosi, suzinosit daugiau :)
taigi
2014-01-16, 23:19
Ji nesako, kad aplamai galvos neplauna, plauna vandeniu tik ,kaip suprantu :D
2014-01-16, 21:12
Nežinau, ar tai irgi nėra kažkoks melas iš tos Jacquelyn, nes man netrinkus savo galvos savaitę mano plaukų vaizdelis būna ne koks. Riebaluojasi tie plaukai, nors tu ką...O kaip kirpėjoms šukuosenas padaryti, jei galva neplauta? Nemanau, kad tai normalu, juk net senovėje žmonės plaudavo galvas muilo savybių poveikį turinčiais augalais. Nebent naudoti tokius augalus, prisirinkti jų kur gamtoj.:)
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai