Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (368)

Laikas.lt

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę - „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljetą Vėbrę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Norėčiau konsultacijos dėl plaukų stiliaus. Norėčiau pasikeisti. Mano veidas, kaip matote nuotraukoje, yra ovalo formos. Plaukai šviesūs, nedažyti, nėra labai stori, natūraliai garbanoti. Šiuo metu juos auginu. Norėčiau tiesių kirpčiukų. Ar tiktų? Žinoma, bus vargo kasdien juos tiesinant, bet aš ir taip tiesinu prie šaknų esančius plaukus. Gal dar turėtumėte kokių patarimų?

Agnė

Jums tiktų ilgi kirpčiukai: tiek tiesūs, tiek šukuojami į šoną. Su tiesiais išties daug vargo, bet jei tai jūsų svajonė, patarčiau kirpti. Gal verčiau šiek tiek ovalu, lenktus, nuleistais kampučiais, nes tiesūs optiškai platina veido formą ir griežtina bruožus. 

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]


REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka(os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti...), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Taip pat būtinai nurodykite savo akių spalvą, nes nuotraukoje ji ne visada aiškiai matosi. Pvz.:

Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva "lietuviška pilkoji", tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, kai išplaunu labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai? Akių spalva - šviesiai ruda.

Kiekvieną savaitę mes publikuojame penkias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė susilaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.

džiuljeta vėbrė, Femina Bona, kirpėja, plaukų kirpimas, plaukų kirpimas pagal veido formą, plaukų stilistė

Naujausi komentarai
2014-02-20, 20:50
Laba diena.Kokiam mieste jus galima rasti? Kiek kainuoja įvaiždžio pakeitimas? Ačiū
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai