Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (365)

Laikas.lt

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę - „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljetą Vėbrę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Jau kurį laiką noriu pasikeisti, tačiau neturiu tam vaizduotės. Labai norėčiau išgirsti komentarą apie iškilusią idėją. Skaitydama Jūsų straipsnį apie plaukų spalvą, pamačiau labai dominančią šukuoseną, tačiau norėčiau pasiteirauti, Jūsų kaip specialisto, ar man tiktų šitas kirpimas ir spalva. Prisegu savo nuotrauką ir nuotrauką iš Jūsų straipsnio. Mano plaukai linkę garbanotis, yra šiurkštūs ir vidutinio ilgio (šiek tiek žemiau pečių). Akys šviesios, bet nuotraukoje atrodo rudos. Tikriausiai dėl prasto apšvietimo.

Ernesta

Jums tiktų pasirinktas kirpimas, nes tinka ilgi kirpčiukai, iškarpyti plaukai veido šonuose bei šviesi spalva. Ji paryškina jaunatviškumą, individualumą. Tačiau, jei nesinori kirpti plaukų trumpai, galite juos tiesiog iškarpyti šonuose ir paryškinti spalvą pieno ar smėlio atspalviu. 

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]


REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka(os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti...), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Taip pat būtinai nurodykite savo akių spalvą, nes nuotraukoje ji ne visada aiškiai matosi. Pvz.:

Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva "lietuviška pilkoji", tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, kai išplaunu labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai? Akių spalva - šviesiai ruda.

Kiekvieną savaitę mes publikuojame penkias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė susilaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.

džiuljeta vėbrė, Femina Bona, kirpėja, plaukų kirpimas, plaukų kirpimas pagal veido formą, plaukų stilistė

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai