Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (364)

Laikas.lt

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę - „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljetą Vėbrę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Plaukai ploni ir tankūs, spalva natūrali. Po trinkimo banguojasi, todėl priekyje trumpesnius plaukus nuolat tiesinu. Akys melsvai pilkos. Įdomu, koks kirpimas ir spalva man tiktų labiausiai. Ilgį labai norėčiau išsaugoti.

Kirpimą galite rinktis ilgą ar vidutinio ilgio (iki pečių), lengvai iškarpytą šonuos bei su ilgais kirpčiukais (iki antakių ar ilgesniais, šukuojamais į šoną). Spalvą rinkitės artimą prigimtinei tik ryškesnę: šokolado, kapučino, kavos... Norint optiškai padidinti plaukų apimtį, dažykite juos kelių spalvų sruogomis ar šviesesne spalva, tik rinkitės ją šaltą šviesią: perlo, smėlio...

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]


REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka(os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti...), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Taip pat būtinai nurodykite savo akių spalvą, nes nuotraukoje ji ne visada aiškiai matosi. Pvz.:

Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva "lietuviška pilkoji", tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, kai išplaunu labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai? Akių spalva - šviesiai ruda.

Kiekvieną savaitę mes publikuojame penkias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė susilaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.

džiuljeta vėbrė, Femina Bona, kirpėja, plaukų kirpimas, plaukų kirpimas pagal veido formą, plaukų stilistė

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai