Filme „Redirected / Už Lietuvą!“ garso takelyje – daugiau nei 50 kūrinių

Laikas.lt

Jau kitą savaitę Lietuvos kino teatruose debiutuosiantis naujausias režisieriaus Emilio Vėlyvio filmas „Redirected“ / Už Lietuvą!“ žada nustebinti ne tik gausiu žinomų užsienio ir lietuvių aktorių desantu bei stipriu saviironijos užtaisu, bet ir rekordiniu garso takeliu. Lietuvių grupė „The Bus“ šiam filmui sukūrė per pusšimtį įvairių muzikinių segmentų.

„Muzikos kūrimas komedijos žanro filmui mums buvo naujiena. Bet kadangi mums patinka muzikiniai iššūkiai, tai tokios progos atsisakyti tiesiog negalėjome“, - sako Domas Strupinskas, vienas iš grupės „The Bus“ narių.

„Redirected“ / Už Lietuvą!“ žiūrovai išgirs net 53 dar niekur negirdėtus, specialiai šiam filmui sukurtus skirtingus muzikinius segmentus - dainas, muzikinius intarpus, atmosferas, trumpas iliustracijas, foninę muziką. 

Anot muzikos kūrėjų, siekiant sustiprinti gerą filmo „Redirected“ / Už Lietuvą!“ nuotaiką, jame pagrinde skambės roko ir vesterno stiliaus muzika, taip pat bus galima išgirsti elektronikos bei folk stiliaus elementų.

„The Bus“ nariai, Paulius Kilbauskas ir Domas Strupinskas, naujojo Emilio Vėlyvio filmo garso takelį pusę metų kūrė dviese, kelių kūrinių atlikimui buvo pasitelkti kviestiniai instrumentalistai.

Gerai susipažinę su „Redirected“ / Už Lietuvą!“ idėja ir scenarijumi, grupės „The Bus“ nariai vienbalsiai teigia, jog filmo praleisti tikrai negalima: „Šitą filmą tiesiog būtina pamatyti, nes jį žiūrint galima pasijuokti iš savęs, o tai visada sveika“.

Grupė „The Bus“, kurią sudaro Domas Strupinskas ir Paulius Kilbauskas, jau yra sukūrę ne vieną sėkmingą muzikinį projektą: „Empti“, „Dublicate“, „MIR project“, „Bango Collective“, „No Dog Barking“, „Overtone“, „Dykumos“, „Snapsounds“ ir kt. Šiuo metu muzikinis duetas aktyviai užsiima filmų ir žaidimų garso takelių kūrimu, tačiau neatsisako ir kitų įdomių muzikinių iššūkių.

Naujo E. Vėlyvio filmo „Redirected / Už Lietuvą!“ premjera įvyks sausio 10 d. Filme bus šaržuotai vaizduojama Lietuva ir labiausiai tiek tarp užsieniečių, tiek tarp pačių lietuvių paplitę stereotipai apie mūsų šalį. „Redirected / Už Lietuvą!“ kuria prodiuserių kompanija „Kino kultas“.

emilis vėlyvis, lietuviški filmai, nauji filmai, redirected

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai