Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (363)

Laikas.lt

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę - „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljetą Vėbrę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Norėčiau pakeisti šukuoseną. Mano veidas apvalus, tad labai sunku rasti ką nors tinkamo. Geriausiu atveju, plaukus kirpėja iškarpo sluoksniais. Aišku, man tinka, esu patenkinta jos darbu, tačiau niekaip nenurimstu – dar niekuomet neturėjau kirpčiukų. Labai baiminuosi, kad jie man netiks. Tiesiog tirpstu dėl tokių šukuosenų kaip ši. Ar tiktų man trumpų plaukų šukuosenos. Plaukai sveiki. O gal geriau kardinaliai nesikeisti?

Martyna J.

Jūsų veido forma nėra apvali, o šiek tiek pailga su putlesniais skruostais. Tinkamai pasirinkus kirpimą, jo formavimą, galimi ir kirpčiukai. Tačiau jie turėtų būti ne trumpi, kaip jūsų pavyzdyje, o ilgesni, iškarpyti ar šukuojami į šoną. Plaukus veido šonuose reikėtų iškarpyti ir formuoti link veido. Taip maskuojami skruostai. Jei tikrai labai norite pasikeisti, galimas ir trumpesnių plaukų kirpimas. Rinkitės iškarpytą karė su kirpčiukais ar asimetrišką kirpimą. Spalvą rekomenduočiau paryškinti akcentais ar ryškesne spalva: vario, šokolado, baklažano.


Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]


REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka(os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti...), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Taip pat būtinai nurodykite savo akių spalvą, nes nuotraukoje ji ne visada aiškiai matosi. Pvz.:

Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva "lietuviška pilkoji", tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, kai išplaunu labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai? Akių spalva - šviesiai ruda.

Kiekvieną savaitę mes publikuojame penkias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė susilaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.

džiuljeta vėbrė, Femina Bona, kirpėja, konsultacijos, plaukų kirpimas pagal veido formą, plaukų stilistė

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai