Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (361)

Laikas.lt

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę - „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljetą Vėbrę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva šviesiai ruda. Dabar šiek tiek patamsinta. Plaukai ploni, banguoti, todėl visą laiką juos tiesinu. Akys pilkšvai mėlynos. Gal galėtumėte patarti, kokį kirpimą rinktis, kad būtų lengva ir paprasta formuoti šukuoseną? Gal tiktų ilgi ir garbanoti plaukai?

Aistė

Su šia spalva atrodote gana rimtai ir griežtai, tačiau ji jums tinkama. Jei plaukų nedaug ir jie ploni, verčiau rinkitės šviesesnį atspalvį bei dažymą sruogelėmis. Taip optiškai plaukų atrodo gausiau.
Taip, jums tiktų ilgi ir banguoti plaukai, tokiu būdu išvengtumėte tiesinimo ir plaukų žalojimo. Plaukus lengvai iškarpius, jie labiau ir gražiau banguotųsi.

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]


REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka(os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti...), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Taip pat būtinai nurodykite savo akių spalvą, nes nuotraukoje ji ne visada aiškiai matosi. Pvz.:

Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva "lietuviška pilkoji", tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, kai išplaunu labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai? Akių spalva - šviesiai ruda.

Kiekvieną savaitę mes publikuojame penkias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė susilaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.

džiuljeta vėbrė, Femina Bona, kirpėja, plaukų kirpimas, plaukų kirpimas pagal veido formą, plaukų stilistė

Naujausi komentarai
2016-10-02, 21:15
Sveiki kokia spalvyte man tiktu
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai