Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (354)

Laikas.lt

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę - „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljetą Vėbrę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Kokia plaukų spalva ir kirpimas man tiktų? Tikroji plaukų spalva lietuviška pilkoji, tačiau dabar dažyti šviesiomis sruogelėmis. Plaukai iškarpyti nuo viršaus iki apačios. Ilgis – iki pečių. Nuo dažymo plaukai pasidarė šiurkštoki. Akių spalva – pilkšvai žalia.

Inesa

Jūsų veido formai tinka bet kuris pasirinktas kirpimas, tad galite rinktis ilgų, vidutinio ilgio ar net trumpų plaukų kirpimus. Jei norite išskirtinumo, rekomenduočiau asimetrišką kirpimą.

Šviesi spalva jums tinka, tačiau dažant sruogelėmis, naudojami stiprūs šviesinimo milteliai, kas itin kenkia plaukams. Verčiau rinkitės kreminius šviesinimo dažus ir gal ne tokią baltą spalvą, geriau balintos kavos, kakavos ar smėlio... Tai ne taip kenksminga.

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]


REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka(os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti...), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Taip pat būtinai nurodykite savo akių spalvą, nes nuotraukoje ji ne visada aiškiai matosi. Pvz.:

Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva "lietuviška pilkoji", tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, kai išplaunu labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai? Akių spalva - šviesiai ruda.

Kiekvieną savaitę mes publikuojame penkias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė susilaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.

džiuljeta vėbrė, Femina Bona, kirpėja, plaukų kirpimas, plaukų kirpimas pagal veido formą, plaukų stilistė

Naujausi komentarai
2018-07-08, 17:02
Sveiki,kokia plauku spalva ir kirpimas man tiktu.Tikroji spalva pelenu ruda.plaukai kai issiplaunu labai issipucia ir garbanojasi.akys melynos
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai