Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (351)

Laikas.lt

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę - „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljetą Vėbrę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Šioje nuotraukoje (dešinėje) esu su nauja šukuosena, bet ji man nusibodo ir norėčiau ko nors kito. Plaukai ploni. Koks kirpimas man tiktų? Man 13 metų, tad gal dar ne laikas dažyti plaukų, bet vis tiek įdomu, kokia spalva tiktų.

Irma

Na, ši nauja šukuosena išties jums nelabai tinka: jus liūdina nuleisti kirpčiukų kampučiai. Pabandykite nusikirpti kirpčiukus tiesia griežta linija ar net šiek tiek pakeltais kampučiais į viršų, o visus plaukus rekomenduočiau lengvai iškarpyti, kad jie būtų puresni. Švelniai gelsvą spalvą galite išgauti skalaudama ramunėlių nuoviru, o rudesnę – ąžuolo žievių. Cheminiais dažais tikrai nebūtina dažyti.

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]


REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka(os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti...), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Taip pat būtinai nurodykite savo akių spalvą, nes nuotraukoje ji ne visada aiškiai matosi. Pvz.:

Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva "lietuviška pilkoji", tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, kai išplaunu labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai? Akių spalva - šviesiai ruda.

Kiekvieną savaitę mes publikuojame penkias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė susilaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.

džiuljeta vėbrė, Femina Bona, kirpėja, plaukų kirpimas, plaukų kirpimas pagal veido formą, plaukų stilistė

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai