Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (350)

Laikas.lt

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę - „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljetą Vėbrę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva „lietuviška pilkoji“, tačiau dabar esu blondinė. Plaukai šiek tiek žemiau pečių, tiesūs. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs, labai šakojasi. Norėčiau trumpesnių plaukų, tik nežinau, ar tiktų. Akys mėlynos, bet prie tam tikros šviesos būna ir pilkos, ir žalios.

Viktorija

Jums tinka dauguma kirpimų, galite rinktis bet kurį norimą. Jei norisi išlaikyti ilgį, tuomet rekomenduočiau kirpti plaukus ovalu (nugarinėje dalyje plaukai liks ilgi). Galite rinktis ilgus tiesius ar į šoną šukuojamus kirpčiukus. Jei plaukai nuo balinimo išsausėjo, rinkitės lengvus dažus (tonuojančius ar kaukę su spalva). Jums tiktų šilta medaus, smėlio ar net persiko spalva.

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]


REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka(os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti...), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Taip pat būtinai nurodykite savo akių spalvą, nes nuotraukoje ji ne visada aiškiai matosi. Pvz.:

Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva "lietuviška pilkoji", tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, kai išplaunu labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai? Akių spalva - šviesiai ruda.

Kiekvieną savaitę mes publikuojame penkias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė susilaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.

džiuljeta vėbrė, Femina Bona, kirpėja, plaukų kirpimas, plaukų kirpimas pagal veido formą, plaukų stilistė

Naujausi komentarai
viktorija
2013-11-29, 17:28
labai aciu uz informacija
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai