Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (345)

Laikas.lt

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę - „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljetą Petrulienę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Vis kirba mintis, kaip nors pasikeisti... Plaukų dažyti nenoriu, nes esu patenkinta dabartine spalva ir plaukų gadinti nesinori. Koks plaukų kirpimas tiktų pagal apvalią mano veido formą? Nuotraukoje matomą kirpimą nešioju jau gana seniai, norėčiau kažko kito, įdomaus, bet kad tiktų ir greitai neatsibostų.

Ivesta Š.

Kiekvienas save matome skirtingai, o dažnai ir pernelyg kritiškai vertiname... Jūsų veido forma yra ovalas, o tai yra ideali veido forma, kuriai tinka bet kuris norimas kirpimas. O apvaliam, anaiptol, tinka ne visi kirpimai. Galite rinktis ilgų, pusilgių ar net trumpų plaukų kirpimus. Jei nenorite plaukų dažyti, tai rinkitės bent ryškesnį kirpimą, pavyzdžiui, su įdomia, ryškia asimetrija ar labiau iškarpytą kirpimą. Nebijokite eksperimentuoti.

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]


REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka(os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti...), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Taip pat būtinai nurodykite savo akių spalvą, nes nuotraukoje ji ne visada aiškiai matosi. Pvz.:

Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva "lietuviška pilkoji", tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, kai išplaunu labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai? Akių spalva - šviesiai ruda.

Kiekvieną savaitę mes publikuojame penkias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė susilaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.

Džiuljeta Petrulienė, Femina Bona, kirpėja, plaukų kirpimas, plaukų kirpimas pagal veido formą, plaukų stilistė

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai