Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (339)

Laikas.lt

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę - „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljetą Petrulienę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Norisi drąstiškesnių šukuosenos pokyčių. Maniškiai plaukai labai stori, linkę pūstis ir lengvai garbanotis. Šiuo metu nešioju karė, tačiau kaskart po trinkimo plaukus reikia tiesinti. Veidas - apvalus. Norėčiau trumpų plaukų, tik baisu, kad tada bus dar sunkiau su jais susitvarkyti. Tačiau galbūt jie taip nebesipūstų ir tiesinimo žnyples galėčiau naudoti rečiau...

Justina

Jei nusprendėte keisti šukuoseną, tai ir nedvejokite - keiskite. Rinkitės kirpimą, suteikiantį purumo viršugalvyje, su plonesniais plaukais veido šonuose. Tai optiškai siaurina, ilgina veido formą. Galimi įdomūs asimetriški kirpimai, nereikalaujantys tiesinimo, didesnės priežiūros, o tik šiek tiek putų ant drėgnų plaukų... Tik reikėtų žinoti, jog garbanotų plaukų nenukirpsi taip, kad jie nebesigarbanotų, tai įmanoma tik panaudojus cheminį tiesinimą. Spalvas galite rinktis ryškesnes: vario, baklažano.

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]


REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka(os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti...), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Taip pat būtinai nurodykite savo akių spalvą, nes nuotraukoje ji ne visada aiškiai matosi. Pvz.:

Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva "lietuviška pilkoji", tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, kai išplaunu labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai? Akių spalva - šviesiai ruda.

Kiekvieną savaitę mes publikuojame penkias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė susilaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultacijąю

Džiuljeta Petrulienė, kirpėja, plaukų priežiūra, plaukų stilistė, plaukų stilistės konsultacija

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai