Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (338)

Laikas.lt

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę - „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljetą Petrulienę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Norėčiau su Jumis pasikonsultuoti dėl plaukų dažymo. Labai mėgstu modeliuoti savo šukuoseną, šį kartą norėčiau kelių žilų sruogelių. Nuo pat gimimo esu blondinas, todėl manau, jog jos man tiktų. Mano kirpimas šiuo metu: viršugalvyje esu užsiauginęs plaukus, ir jie nuo ilgio gula atgal, labai primena šleifą, o šonai nuskusti į viršų ilgėjant. Pirmąsyk dažysiu plaukus, aišku, eisiu į grožio saloną. Kokius dažus rinktis? Ar dažyti nuo šaknų? Gal turite kokių pavyzdžių, kaip tai atrodytų?

Haroldas 

Žilų plaukų spalva yra baltai pilka, tad reikėtų naudoti šviesinančius dažus (gali būti milteliai ir plius šešių procentų emulsija). Dažyti plonomis sruogelėmis nuo šaknų. Po to (nuplovus dažus) tonuoti plaukus pilkais atspalviais, kreminiais pusiau permamentiniais dažais. 

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]


REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka(os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti...), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Taip pat būtinai nurodykite savo akių spalvą, nes nuotraukoje ji ne visada aiškiai matosi. Pvz.:

Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva "lietuviška pilkoji", tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, kai išplaunu labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai? Akių spalva - šviesiai ruda.

Kiekvieną savaitę mes publikuojame penkias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė susilaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.

Džiuljeta Petrulienė, Femina Bona, kirpėja, konsultacijos, plaukų kirpimas, plaukų kirpimas pagal veido formą, sveikata ir grožis

Naujausi komentarai
pazystamas
2013-12-23, 01:40
hari na is taves to nesitikejau...
baubas
2013-12-05, 01:47
Labai "išsamus" atsakymas...
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai