Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (334)

Laikas.lt

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę - „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljetą Petrulienę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Koks plauku kirpimas man tiktų? Plaukų nedažau. Jie dabar siekia pečius, prieš tai buvo nukirpti trumpai. Plaukų daug, jie paslankūs, linkę garbanotis. Labai norėčiau karė stiliaus kirpimo, bet nežinau, ar man tiktų.

Rūta

Jūsų veido formai tinka banguoti, purūs plaukai su kirpčiukais. Jei norite karė kirpimo, bandykite, tačiau tai turėtų būti prakarpytas karė (puresnis). Kirpimą galite formuoti putomis, nešukuojant ir nedžiovinant plaukų, leidžiant garbanoms natūraliai susidaryti.

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]


REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka(os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti...), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Taip pat būtinai nurodykite savo akių spalvą, nes nuotraukoje ji ne visada aiškiai matosi. Pvz.:

Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva "lietuviška pilkoji", tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, kai išplaunu labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai? Akių spalva - šviesiai ruda.

Kiekvieną savaitę mes publikuojame penkias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė susilaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.

Džiuljeta Petrulienė, Femina Bona, kirpėja, plaukų kirpimas, plaukų kirpimas pagal veido formą, sveikata ir grožis

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai