Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (329)

Laikas.lt

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę - „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljetą Petrulienę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva pilka, tačiau dabar dažyti tamsiai rudai. Plaukų ilgis - žemiau pečių, po trinkimo banguojasi. Esu dažiusi įvairiomis spalvomis: raudonai, juodai, šviesiai. Taipogi turėjau ir trumpus plaukus iki pečių, ir kirpčiukus.

Lina

Jūsų veido formai labiausiai tinka lengvi prakarpyti kirpimai: ilgi ar vidutinio ilgio, su ilgais, lengvais, į šoną šukuojamais kirpčiukais.

Spalvą rinkitės ryškesnę, nes jūsų ryškūs veido bruožai: šokolado, su rausvu ar variniu atspalviu, vienu tonu šviesesnę už esamą.

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]


REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka(os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti...), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Taip pat būtinai nurodykite savo akių spalvą, nes nuotraukoje ji ne visada aiškiai matosi. Pvz.:

Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva "lietuviška pilkoji", tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, kai išplaunu labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai? Akių spalva - šviesiai ruda.

Kiekvieną savaitę mes publikuojame penkias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė susilaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.

Džiuljeta Petrulienė, kirpėja, plaukų priežiūra, plaukų stilistė, plaukų stilistės konsultacija

Naujausi komentarai
tapati
2013-10-10, 22:54
tik negadinkit plauko vien del to, kad norit sviesiu,nenaturalios nei igimta spalvos.. susigadinsit plaukus-ne viena pasakys ta pati, o ir vargo turesit i valias, kai tikrieji ataugines ;)
geriau tuos pinigus isleist perukui jei taip norit pasimegaut sviesiais plaukais, o tai teks simtais leist kirpejoms ir paskui plauko atgaivinimui bent pora metu..
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai