Muzikiniuose pusryčiuose – naujausias ekscentriškųjų „CocoRosie“ muzikinis klipas (video)

Laikas.lt

Gegužės pabaigoje dviejų seserų grupė „CocoRosie“ išleido savo penktąjį albumą „Tales of a GrassWidow“. Praėjusią savaitę buvo pristatytos šiame rinkinyje esančios dainos „Gravediggress“ vaizdo klipas.

Menininkės ir šamano šeimoje gimusios merginos Coco ir Rosie prieš 10 metų suprato, kad laikas parodyti pasauliui savo neįprasto gyvenimo sukauptą patirtį. Pasirinktas kelias buvo – psych folko muzika.

Savo savitumu merginos greitai išsiskyrė iš muzikinio pasaulio ir netruko išgarsėti. Užtenka išgirsti vieną „CocoRosie“ kūrinį ar pamatyti kurį nors vaizdo klipą, kad suprastum šios grupės kitoniškumą. 

Siurrealistiškame „Gravediggress“ vaizdo klipe vaizduojamas vienišas klounas, atradęs palaimą gamtos apsuptyje. Klipas filmuotas Pietų Prancūzijoje besikeičiant metų laikams. Klounas svajoja apie keista kauke veidą prisidengusią moterį „Gravediggress“, kurią įkūnijo Coco ir Rosie motina.

Šiek tiek, kaip ir visi klounai, bauginantis filmukas išlaisvina fantaziją, leidžia susikurti po kaukėmis besislepiančius personažus. Pabandykite ir jūs.

cocorosie, gravedriggress, laikas.lt pusryčiai, muzikiniai pusryčiai, tale of a GrassWidow, vaizdo klipai, video klipai

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai