Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (324)

Laikas.lt

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę - „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljetą Petrulienę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Mano plaukai gan ploni ir reti. Kaip jiems patinka, taip jie banguojasi ar pučiasi. Plaukai gan sausi, nors naudoju ir kaukes, ir kondicionierius, kreipiu dėmesį į tai, ką valgau. Galiukai skilinėja, nors po kiekvieno plovimo naudoju plaukų aliejuką. Plaunu, kiek galiu rečiau: kas antrą ar trečią dieną. Pats plaukas švelnus. Mano natūrali plaukų spalva pilka, lietuviška. Dabartinės plaukų spalvos nelabai galiu apibūdinti, nes ji neapsakoma. Ji nei ryža, nei ruda, nei rausva. Taip yra todėl,. kad ilgą laiką buvau raudonplaukė, o dabar noriu susigrąžinti natūralią plaukų spalvą, tačiau plaukai auga labai lėtai. Dažnai juos kerpu, tonuoju rudais atspalviais, kad taip nesimatytų ataugusieji. Kariauju su jais jau antri metai, net nebežinau, kas man tinka. Daug kas sako, kad tiko raudona spalva, bet aš nesu tuo tikra, tad bijau pabloginti situaciją, o taip atrodyti irgi nenoriu.

Eglė

Jei plaukai ploni, banguoti, neverta jų tiesinti ir dar labiau alinti. Rekomenduočiau juos tiesiog lengvai iškarpykite ir leisti jiems valiūkiškai garbanotis. Įvaizdį galite keisti, pasirinkusi įdomesnę, ryškesnę spalvą. Garbanėlėms paryškinti išties labiau tinka varis, šokoladas, įvairios sruogos. Po dažymo galima naudoti atstatančias kaukes su spalva, tad visada busite ryški.

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]


REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka(os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti...), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Taip pat būtinai nurodykite savo akių spalvą, nes nuotraukoje ji ne visada aiškiai matosi. Pvz.:

Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva "lietuviška pilkoji", tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, kai išplaunu labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai? Akių spalva - šviesiai ruda.

Kiekvieną savaitę mes publikuojame penkias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė susilaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.

Džiuljeta Petrulienė, Femina Bona, grožis, kirpėja, konsultacija, plaukų kirpimas, plaukų kirpimas pagal veido formą

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai