Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (316)

Laikas.lt

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę - „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljetą Petrulienę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Man 40 metų ir man labai svarbu susikurti savo stilių. Natūrali plaukų spalva - šatenė. Kadangi jau turiu ir žilų plaukų, dažau juos vyšnine spalva. Plaukai vešlūs, vos vos banguojasi. Jie labai slenka, bet, pasak kirpėjos, atauga daug naujų. Mano akių spalva šviesiai mėlyna. Kaktos viduryje turiu randą - tai be kirpčiukų niekada nebuvau. Paakiai patamsėję. Kokia spalva ir kirpimas man labiausiai tiktų? Buvau ir blondinė, ir brunetė, ir trumpais, ir ilgais plaukais, bet niekaip neatrandu savo stiliuko. Padėkite!

Zita

Jūsų veido formai labiau tiktų prakarpyti plaukai su išplonintais įstrižais kirpčiukais. Taip pat galite pabandyti išskirtinesnę, vidutinio ilgio, asimetrišką kirpimą. Jei paakiai tamsūs, derėtų plaukus pašviesinti bent keliais tonais (smėlio, kakavos). Su šviesia spalva veidas įgauna šiltesnį, šviesesnį atspalvį. Be to, šviesi spalva visada jaunina. Galite paįvairinti spalvą sruogelėmis: jos puikiai maskuoja žilus plaukus net ataugus nedažytoms šaknims.

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]


REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka(os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti...), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Taip pat būtinai nurodykite savo akių spalvą, nes nuotraukoje ji ne visada aiškiai matosi. Pvz.:

Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva "lietuviška pilkoji", tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, kai išplaunu labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai? Akių spalva - šviesiai ruda.

Kiekvieną savaitę mes publikuojame penkias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė susilaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.

Džiuljeta Petrulienė, Femina Bona, kirpėja, konsultacija, plaukų kirpimas, plaukų kirpimas pagal veido formą, plaukų stilistė

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai