Faktai apie prostituciją

Asvyras.lt

Tokia jauna mergina… ir tokia sena profesija! Prostitucija moterys verčiasi nuo neatmenamų laikų, nes tai greitas būdas užsidirbti pinigų, o kai kurioms – tai tobulas naudingumo ir malonumo derinys (deja).  Tačiau šiandien ne filosofuosiu, o pateiksiu keletą faktų apie prostituciją, kurių Tu tikriausiai nežinojai.

Prostitucija ir senovės Graikija

Žmogus,pirmas sugalvojęs įvesti mokestį už prostituciją, buvo senovės graikų politikas Solonas. Pirmi viešnamiai, pastatyti jo laikais, vadinosi „dikterionai“, o reklamavo juos nuogos merginos prie pat įejimo.

Prostitucija ir Rusija


Iki XVII amžiaus prostitucija Rusijoje buvo leidžiama ir net socialiai apsaugota profesija. Kovą prieš perkamą ir parduodamą meilę pradėjo caras Aleksej Michailovič. Bet XVIII amžiuje spaudimas sumažėjo ir Sankt Peterburge buvo atidarytas pirmas oficialus viešnamis.

Prostitucija ir statistika

2003 metais buvo nustatyta, kad Amsterdame kas 35-ta moteris išbandė prostitutės darbą. Palyginimui, Londone tai darė kas 300 moteris.

Prostitucija ir apmokėjimas

2004 metais Amerikoje padaryta apklausa parodė, kad 15% amerikiečių vyrų bent kartą gyvenime mokėjo už seksą. Tačiau ne būtinai pinigais, o deimantais, kelionėmis ir „kailiais“ :).

Prostitucija ir Amerika

Nevada – vienintelė valstija, kur prostitucija legalizuota. 2008 metais valstijos teritorijoje buvo 28 „meilės namai“ dirbantys pagal licencija. Juose dirbo virš 300 moterų, kurios tuo pačiu buvo mokesčių mokėtojos. Būtinos sąlygos: moteris, užsiiminėjanti prostitucija, turi būti vyresnė negu 21 metai, kiekvieną savaitę tikrintis pas gydytojus ir būtinai naudoti prezervatyvą.

Prostitucija ir Europa


Europoje prostitucija legalizuota: Vokietijoje, Olandijoje, Austrijoje, Italijoje, Vengrijoje, Turkijoje, Graikijoje ir Latvijoje. Tačiau apribojimų yra visur, pvz. Vengrijos prostitutės turi gauti verslo liudijimus, o austrėms leidžiama dirbti tik naktį.

Prostitucija ir loterija


Australija irgi legalizavo prostituciją. Didžiausi šalyje „meilės namai“ „Daily Planet“ 2007 metais išleido vertybinių popierių (2,4 milijonų Australijos dolerių vertės). „Daily Planet“ kiekvieną mėnesį savo svetainėje organizuoja loterijas. Vartotojams reikia tik užpildyti lentelę – jeigu pasiseks, galima laimėti nemokamą apsilankymą.

Prostitucija ir šventės


Kalendoriuje raudonu markeriu galima pažymėti gruodžio 17 dieną – tarptautiną sekso vergų apsaugos dieną. Simbolis – raudonas skėtis.


įdomūs faktai, perkama meilė, prostitucija, prostitutė, seksas

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai