Top 10: Mitai apie saugų seksą!

Asvyras.lt

Egzistuoja 10 pagrindinių mitų apie saugų seksą. Panagrinėkime kiekvieną jų atskirai.

Mitas Nr. 1 – seksas su prezervatyvu neteikia malonumo

Netiesa! Reikia atkreipti dėmesį į tai, kad medžiaga, iš kurios gaminami prezervatyvai, yra tokia plona, jog praktiškai prezervatyvo neįmanoma pajusti organais. Juolab pagrindinė sekso veikla – tai ne judesys pirmyn-atgal, o abipusės glamonės ir karštas glėbys!

Mitas Nr. 2 – prezervatyvai būna tik dviejų tipų: maži (Azijai) ir dideli (Europai)

Iš tiesų yra įvairių prezervatyvų dydžių; skirtingi tiek  plotis, tiek ilgis. Pagal susitarimą prezervatyvus galima būtų skirstyti į 3 grupes:

I grupė: 48 – 50 mm pločio;

II grupė: 51 – 53 mm pločio;

III grupė: 54 – 56 mm pločio.

Standartinio prezervatyvo ilgis – 19/20 cm.

Mitas Nr. 3  - kokybiški prezervatyvai – tik iš Europos, o visi kiti nekokybiški

Šito negali būti. Kaip yra žinoma, prezervatyvus gamina iš latekso. Pagrindinė medžiaga lateksui gaminti yra Brazilinės hevėjos (kaučiukmedžio) sultys, o šis medis auga tik Azijoje. Tad geriausi prezervatyvai turėtų būti gaminami Malaizijoje.


Mitas Nr. 4 – prezervatyvai neapsaugo nuo venerinių ligų bei AIDS.

Netiesa! Būtent prezervatyvai, taisyklingai juos naudojant, suteikia didžiausią tikimybę apsisaugoti nuo ligų, plintančių lytiniu būdu… Kitokių priemonių (išskyrus visai nesimylėt arba mylėtis tik pamačius sveikatos pažymą) žmonija dar neišrado…


Mitas Nr. 5 – nestandartiniai prezervatyvai (nelygūs, su ūsiukais) suteikia partnerei daugiau malonumo

Jeigu tikėti šiuo mitu, Kama Sutra buvo sukurta veltui. Žinodami elementarias seksualinių žaidimų taisykles, aprašytas Kama Sutroje, Jūs sugebėsite maksimaliai patenkinti moterį.


Mitas Nr. 6 – aromatizuoti prezervatyvai – jėga

Vėlgi, viskas priklauso nuo to, kaip žiūrėsime. Atrodo, kad aromatas pasklinda po visą kambarį, nors iš tiesų – tai tik vos juntamas kvapas. Kai perkate kvepiančius prezervatyvus būkite ypatingai atsargūs, kadangi pirkdami bananinį prezervatyvą negalite būti tikri, kad aromatas atitiks tikrąjį vaisiaus kvapą. Sekso metu aromatas gali išnykti arba virsti visai nepriimtinu kvapu. Taip pat minėti prezervatyvai gali sukelti alergiją jautriems žmonėms.


Mitas Nr. 7 – daugelis mano, kad seksas be prezervatyvo naudingas moters organizmui

Iš dalies tai tiesa. Galima būtų paaiškinti viską taip: vyrų sėkloje yra labai daug naudingų medžiagų: druskų, vitaminų, baltymų. Lytinio akto metu visos minėtos medžiagos dalinai patenka į kraują, kas gerina moters sveikatą. Kai kurios moterys netgi darosi specialias kaukes, kurių pagrindas – vyriškas sperma.

Mitas Nr. 8 – prezervatyvą reikia sutepti vazelinu

Ko tikrai nederėtų daryti – tepti prezervatyvą vazelinu. Vazelinas skaido lateksą ir ant prezervatyvo atsiranda mikroskopiniai įtrūkimai. Tokiu atveju pati idėja naudoti prezervatyvą tampa nebetaikytina. Yra specialių medžiagų, skirtų sutepti prezervatyvą.


Mitas Nr. 9 – penis (varpa), užmovus prezervatyvą padidėja

Ne! Pirmiausia reikia turėti omeny, kad dydis nėra svarbiausia. Antra – medžiaga, iš kurios gaminami prezervatyvai, itin plona (keli mikronai), todėl ji niekaip neįtakoja penio padidėjimo.

Mitas Nr. 10 – manoma, kad prezervatyvu gali naudotis kiekvienas

Ne kiekvienas sugeba užsimauti prezervatyvą taisyklingai. Nuo teisingai (arba neteisingai) užmauto prezervatyvo priklauso lytinio akto trukmė ir „pasisekimas“. Štai keletas paprastų taisyklių, kurių turėtų laikytis kiekvienas vyras:

1. Reikia naudotis prezervatyvu kiekvieną kartą užsiimant seksu;
2. Atidarinėdami pakuotę nepažeiskite prezervatyvo;
3. Užsidėkite prezervatyvą prieš pradėdami lytinį aktą.

Po ejakuliacijos būtina ištraukti penį (varpą) prilaikant prezervatyvą, kad jis nenuslystų. Po lytinio akto patartina apsiprausti abiems partneriams…


mitai, santykiai, saugus, seksas, top 10

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai