Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (308)

Laikas.lt

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę - „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljetą Petrulienę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Mano akių spalva mėlyna, natūrali plaukų spalva ruda. Šiuo metu plaukų spalvą paryškinau ir ji yra tamsesnė. Mano plaukai tiesūs ir vešlūs. Kiek save atsimenu, visuomet kerpuosi vienu kirpimu, kuris man labiausiai patinka, ir manau, tinka. Tačiau gal profesionalo akis mato kitaip?

Giedrė

Jūsų veido forma - ovalas. Tai forma, kuriai tinka dauguma kirpimų, tad galite rinktis ir trumpų, ir vidutinio ilgio, ir ilgų plaukų kirpimus. Tinka ir įvairūs kirpčiukai - ilgi tiesūs ar šukuojami į šoną. Kadangi plaukai tiesūs, galite rinktis ir iškarpytų, ir tiesių geometrinių kirpimų formas.

Spalvą rekomenduočiau gal šiek tiek šviesesnę, kuri švelnins veido bruožus bei atrodys linksmiau.

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]


REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka(os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti...), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Taip pat būtinai nurodykite savo akių spalvą, nes nuotraukoje ji ne visada aiškiai matosi. Pvz.:

Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva "lietuviška pilkoji", tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, kai išplaunu labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai? Akių spalva - šviesiai ruda.

Kiekvieną savaitę mes publikuojame penkias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė susilaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.

Džiuljeta Petrulienė, Femina Bona, kirpėja, plaukų kirpimas, plaukų kirpimas pagal veido formą

Naujausi komentarai
Taip, žinoma
2013-08-01, 00:47
šviesesnė plaukų spalva atrodys linksmiau... jau žodis tikrai tinkamas
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai