Reklamos iliuzija: iš minkštoko vyruko į kietą gražuolį – per 1 valandą! (foto)

Laikas.lt
Pagal Dailymail.co.uk

Tikriausiai esate matę įvairių lieknėjimui skirtų maisto papildų, treniruoklių reklamą: čia „prieš“ nuotraukoje puikuojasi minkštokas vyrukas, o „po“ – gerokai sutvirtėjęs gražuolis. Asmeninis treneris Andrew Dixon žingsnis po žingsnio pademonstarvo, kaip visiškai elementarūs dalykai fotografijose gali sukurti įkvepiančią pasikeitimo iliuziją. Ir tik per 1 valandą!

Taigi, patirti tokius staigius pokyčius, o tiksliau – taip atrodyti nuotraukose, galite ir jūs.  Pirmiausia turite būti tingus ir išvargęs: storos medžiagos šviesūs šortai, suvelti ilgesni plaukai, barzda ir papūstas pilvas. Lieknėjimo procesas vyksta labai paprastai: norint išryškinti raumenis, padaroma keletas atsispaudimų, atsilenkimų, tuomet pasinaudojama šešėlius metančiu apšvietimu, nuskutima krūtinė, barzda ir parenkami liekninantys, geriau tamsios spalvos šortai.

Anot A. Dixon, kuris šią akių dūmimo procedūrą pakartojo dukurt (būdamas kiek stambesnis bei kiek lieknesnis – tąkart net nusiskuto plaukus), panašią metodiką naudoja ir didelės kompanijos, siūlydamos savo produktus ar trumpalaikes lieknėjimo programas.

Andrew Dixon, asmeninis treneris, figūra, finesas, grožis, iliuzija, optinė apgaulė, prieš ir po, reklama, sportas, sveika mityba

Naujausi komentarai
vat tai tau
2013-07-25, 19:15
Ištaisykite klaidas straipsnyje!
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai