Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (303)

Laikas.lt

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę - „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljetą Petrulienę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Kokio stiliaus kirpimas man tiktų? Turiu ilgus prakarpytus plaukus, tačiau nesu patenkinta jų kritimu ir tiesumu. Netinka man tiesūs plaukai, dėl to turiu kiekvieną naktį miegoti su surištu kuodu, kad ryte pasileidus, plaukai būtų purūs ir šiek tiek banguoti... Trumpinti plaukų nenorėčiau, bet tikrai reikėtų patarimo, kaip juos iškarpyti, kad tiktų prie veido.

Viktorija

Prakarpius banguotus plaukus, jie ima dar labiau banguotis, tačiau išplovus jų nereikia iššukuoti, o tik uždėjus putas suspausti į bangas ir leisti išdžiūti arba džiovinti su difuzeriu (antgaliu ant plaukų džiovintuvo). Iššukavus plaukai išsipučia, praranda banguotumą.

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]


REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka(os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti...), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Taip pat būtinai nurodykite savo akių spalvą, nes nuotraukoje ji ne visada aiškiai matosi. Pvz.:

Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva "lietuviška pilkoji", tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, kai išplaunu labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai? Akių spalva - šviesiai ruda.

Kiekvieną savaitę mes publikuojame penkias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė susilaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.

Džiuljeta Petrulienė, Femina Bona, kirpėja, konsultacijos, plaukų kirpimai, plaukų kirpimas pagal veido formą, plaukų stilistė, plaukų stilistės konsultacijos

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai