Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (298)

Laikas.lt

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę - „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljetą Petrulienę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Niekaip neatrandu tinkančoio kirpimo. Esu išbandžiusi ir bobo stilių, ir kirpčius, ir ilgus tiesius plaukus. Dabar svarstau apie kirpčius ar plaukų iškarpymą. Ar tiktų? Ir kaip? Plaukai pakankamai ilgi, iki nugaros vidurio, plonoki, narūraliai banguojasi, todėl dažnai juos tiesinu arba garbanoju. Plaukų spalva natūrali, akys žalios.

Simona

Jūsų veido formai rekomenduojamas prakarpytas kirpimas per visą plaukų ilgį su į šoną šukuojamais kirpčiukais. Prakarpyti plaukai natūraliau banguojasi, tad leiskite jiems banguotis ir formuokite bangas putomis.

Spalvą galite paryškinti nestipriais semi dažais: persiko, kakavos atspalviais.

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]


REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka(os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti...), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Taip pat būtinai nurodykite savo akių spalvą, nes nuotraukoje ji ne visada aiškiai matosi. Pvz.:

Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva "lietuviška pilkoji", tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, kai išplaunu labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai? Akių spalva - šviesiai ruda.

Kiekvieną savaitę mes publikuojame penkias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė susilaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.

Džiuljeta Petrulienė, Femina Bona, kirpėja, plaukų kirpimas pagal veido formą

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai