Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (297)

Laikas.lt

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę - „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljetą Petrulienę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Kokia plaukų spalva man labiausiai tiktų. Natūrali spalva - šviesiai ruda, kaip ir daugumos lietuvių (šiaudo, labiau į pilkšvumą). Gal sruogelėmis tiktų? Atrodo, kad jokios spalvos man netinka, o jei gražiai būna po dažymo, vėliau spalva nusiplauna ir vėl blogai jaučiuosi.

Indrė

Jūsų labia ryškūs veido bruožai, tad spalvą derėtų rinktis ryškią ir tamsesnę (tamsūs antakiai prie labai šviesių plaukų nelabai dera). Galite rinktis šokolado, ryškaus vario, kavos ar net raudonmedžio spalvas.

Sruogelėmis dažyti plaukai ne visada atrodo tvarkingai ir ryškiai (nebent dažyti sruogeles keliomis spalvomis). Tad geriau rinkitės vientisą ryškią spalvą, kuri dar labiau išryškins jūsų išskirtinumą.

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]


REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka(os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti...), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Taip pat būtinai nurodykite savo akių spalvą, nes nuotraukoje ji ne visada aiškiai matosi. Pvz.:

Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva "lietuviška pilkoji", tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, kai išplaunu labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai? Akių spalva - šviesiai ruda.

Kiekvieną savaitę mes publikuojame penkias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė susilaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.

Džiuljeta Petrulienė, Femina Bona, kirpėja, plaukų kirpimas, plaukų kirpimas pagal veido formą, plaukų stilistė, sveikata ir grožis

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai