Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (296)

Laikas.lt

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę - „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljetą Petrulienę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Norėčiau sužinoti, kokia iš tikrųjų yra mano veido forma? Koks plaukų kirpimas bei šukuosenos man tiktų? Tikroji plaukų spalva lietuviška pilkoji, tačiau dabar mano plaukai ilgi, dažyti tamsiai ruda spalva, vešlūs. Akių spalva - pilka. Žinau tik tiek, kad man kirpčiukai tikrai netinka. Priekyje turiu verpetą.

Justė

Jūsų veido formai tinka dauguma kirpimų, galite rinktis bet kurį patikusįjį. Tačiau, jei yra priekinėje dalyje verpetas, venkite tiesių, griežtų kirpčiukų. Labiau rekomenduojami ilgi, šukuojami į šoną.

Spalvą galite rinktis šviesesnę ir šaltą: smėlio, rugių, kakavos...

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]


REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka(os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti...), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Taip pat būtinai nurodykite savo akių spalvą, nes nuotraukoje ji ne visada aiškiai matosi. Pvz.:

Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva "lietuviška pilkoji", tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, kai išplaunu labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai? Akių spalva - šviesiai ruda.

Kiekvieną savaitę mes publikuojame penkias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė susilaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.

Džiuljeta Petrulienė, Femina Bona, kirpėja, plaukų kirpimas, plaukų kirpimas pagal veido formą, plaukų stilistė

Naujausi komentarai
2013-05-29, 16:39
nusiskusk galva plikai
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai