Individualūs natūralios kosmetikos specialistės patarimai. Ar aliejų plaukams gali būti pr daug?

Laikas.lt

Pristatome UAB „Kvapų namai“ gamybos vadovę, natūralios kosmetikos specialistę Rūtą Daunoravičienę, kuri patars jums kaip prižiūrėti veido odą, kokią kosmetiką geriausiai rinktis individualiais atvejais, plačiau papasakos apie odos priežiūrą natūraliomis priemonėmis ir t. t.

Mano plaukai garbanoti ir labai pasišiaušę. Išsiplovusi galvą nedidelį kiekį kokoso aliejaus paskirstau ant plaukų galiukų ir nenuplaunu, bet draugė sakė, kad taip negalima daryti, kad aliejų būtina nuplauti. Kaip yra iš tiesų?

E. L.

Natūralūs aliejai – kokosų, MONOI, arganų, ricinų, sviestmedžių – geriausi plaukų kondicionieriai.
Ant plaukų aliejaus galite tepti tiek, kiek norite, nuplauti nebūtina. Aliejus ne tik suminkština plaukus, padaro juos glotnius ir žvilgančius, bet ir saugo nuo UV spindulių poveikio, karščio, druskų (maudantis sūriose jūrose), chemikalų (maudantis baseinuose). Garbaniai mėgsta specialiai užtepti aliejaus daugiau, kad suteiktų šlapių plaukų įspūdį. Aliejaus plaukams niekada nebūna per daug.


Natūralios kosmetikos specialistė Rūta Daunoravičienė jūsų klausimų laukia el. p. [email protected]

aliejai plaukams, graži oda, gražūs plaukai, kaip atgaivinti plaukus, konsultacijos, kvapų namai, natūrali kosmetika, natūralios kosmetikos specialistė, Rūta Daunoravičienė

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai