„Talentų bake“ - svajoklė Rita ir jos „Sugulovai“ (foto)

Laikas.lt

„Sugulovai“, „Sugulovai“ ir dar kartą „Sugulovai“, – savo prisistatymo laišką  intriguojančiai pradeda šiandieninė „Talentų banko“ herojė Rita Čiornaitė, jau už mėnesio rankose laikysianti „Vilniaus dailės akademijos“ vizualinio dizaino specialybės diplomą.

Dizainas dizainu, bet mums vis tiek neaišku: kas tie „Sugulovai“, kodėl būtent jie ir kas su jais guli?

„Viskas prasidėjo dar paauglystėje: norėjau siūti, tad pradėjau meistrauti įvairius padarėlius, kuriems labai puikiai „prilipo“ pavadinimas „Sugulovai“ – jo aš niekaip nepaleidžiu (nors daug kas ir labai keistai žiūri, išgirdę tokį pavadinimą – čia jau nuo kiekvieno minčių garbanotumo)“.

Pasak Ritos, mažieji jos „Sugulovai“ puikiai tinka tiek ant rankinės prisirišti, tiek mašinos interjerą papuošti, tiek šiaip pažaisti. O su didesniaisiais jau galima ir iš tiesų sugulti, t.y. miegoti.

„Tad jei esi vienišas – NELIŪDĖK!Įsigyk sugulovėlį ir visi liūdnumai išgaruos“, – ragina R.Čiornaitė.

Mergina siuva ne tik smagius gyvūnėlius, bet ir žavias delnines: „Visai neseniai sugalvojau pasisiūti sau, tada parodžiau kitiems, patiko, užsakė, tada paviešinau internete – taip atsirado bendraminčių, kuriems taip pat patinka tokie dalykai. Labai smagu, kai panelės parašo pagyrimą dėl gražių delninių  – atsiranda dar didesnis noras daryti, siūti ir nesustoti“.

Rita sakosi jaučianti, jog būtent siuvimas jai teikia didžiausią džiaugsmą, tad jau dabar svajoja apie jaukią savo parduotuvėlę. Beje, labai intensyviai.

„Juk sakoma: „Svajok atsargiai,nes svajonės kartais mėgsta išsipildyti". Man to kaip tik ir reikia, todėl aš svajoju, svajoju, ir svajoju...“, – šypsosi R. Čiornaitė.

Daugiau Ritos darbų rasite adresu: https://www.facebook.com/Sugulovai


 

delninės, Rita Čiornaitė, Sugulovai, talentu bankas

Naujausi komentarai
Milda
2013-05-15, 13:12
Ta delninė su kaspinu tikrai labai labai miela :)
Milda
2013-05-15, 13:12
Ta delninė su kaspinu tikrai labai labai miela :)
Ramūnė
2013-05-14, 17:07
Gražūs ir sugulovai ir delninukės :) norečiau su dideliu kaspinu ;)
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai