Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (285)

Laikas.lt

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę - „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljetą Petrulienę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva pilka, tačiau dabar jie dažyti kaštonine spalva. Plaukų ilgis - truputį žemiau pečių. Plaukai ploni, šiek tiek banguojasi. Kirpčiukų neturiu, nes priekyje yra verpetas.

Neringa Mikoliūnaitė

Jūsų veido formai rekomenduojami ilgi ir pusilgiai lengvai prakarpyti kirpimai, suteikiantys purumo veido šonuose, galimi ilgi į šoną šukuojami kirpčiukai, tačiau ne stori. Jei plaukai banguojasi, galite juos drėgnus formuoti į natūralias bangas, tai suteiks žaismingumo. Venkite iškarpyto viršugalvio ir trumpų kirpčiukų.

Spalvą derėtų rinktis šaltesnę: šokolado, kapučino kavos ar net smėlio, galima blokais paįvairinti ir išryškinti bangas, garbanas.

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]


REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka(os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti...), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Taip pat būtinai nurodykite savo akių spalvą, nes nuotraukoje ji ne visada aiškiai matosi. Pvz.:

Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva "lietuviška pilkoji", tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, kai išplaunu labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai? Akių spalva - šviesiai ruda.

Kiekvieną savaitę mes publikuojame penkias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė susilaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.

Džiuljeta Petrulienė, Femina Bona, įvaizdžio konsultantė, kirpėja, konsultacija, plaukų kirpimas pagal veido formą, plaukų stilistė

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai