Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (283)

Laikas.lt

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę - „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljetą Petrulienę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Labai noriu pasikeisti, galvoju apie karė: priekis ilgesnis, galas trumpesnis. Ar tiktų? Tikroji mano plaukų spalva ruda, tačiau dažau tamsiai ruda, beveik juoda. Plaukai truputį išsausėję, tiesūs. Akys žalios. Dažniausiai rišuosi plaukus aukštai. Norėčiau, kad jie susirištų ir po kirpimo.

Aistė

Jūsų veido formai tinka praktiškai visi kirpimai, tad galite drąsiai rinktis bet kurį norimą. Plaukų ilgį, kad galėtumėte susirišti, išlaikykite iki pečių. Galite rinktis ir kirpčiukus, šukuojamus į šoną ar tiesius, tik ne labai plačius, nes tokie platina veido formą.

Spalvą siūlyčiau rinktis šiek tiek šviesesnę ir šiltesnę, tai išryškintų jūsų akis.

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]


REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka(os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti...), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Taip pat būtinai nurodykite savo akių spalvą, nes nuotraukoje ji ne visada aiškiai matosi. Pvz.:

Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva "lietuviška pilkoji", tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, kai išplaunu labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai? Akių spalva - šviesiai ruda.

Kiekvieną savaitę mes publikuojame penkias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė susilaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.

Džiuljeta Petrulienė, Femina Bona, gražūs plaukai, kirpėja, konsultacija, plaukų kirpimas pagal veido formą

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai