Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (274)

Laikas.lt

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę - „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljetą Petrulienę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Koks plaukų kirpimas man labiausiai tinka? Plaukai tamsios kaštoninės spalvos, nedažyti, tiesūs, gan ploni. Akių spalva - tamsiai ruda. Norėčiau pabandyti nusidažyti plaukus šviesesne ruda ar net ugnine spalva, bet ar tai man tinka? Taip pat norėčiau tiesiai nusikirpti kirpčiukus, bet bijau, kad gali netikti dėl žemos kaktos ir putlių žandų.

Jeigu norisi kirpčiukų, galite juos kirpti, tačiau rekomenduojami ilgi šukuojami į šoną. Tiesūs, griežti optiškai platina veido formą. Visus plaukus galite prakarpyti per visą plaukų ilgį, jį išlaikant, nes
jūsų labai gražūs sveiki plaukai - didelė puošmena merginai.

Spalvą galite, jei norisi, šiek tiek šviesinti (šokolado, baklažano). Jei patinka varinė, galite bandyti, bet rinkitės pačią ryškiausią.

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]


REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka(os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti...), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Taip pat būtinai nurodykite savo akių spalvą, nes nuotraukoje ji ne visada aiškiai matosi. Pvz.:

Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva "lietuviška pilkoji", tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, kai išplaunu labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai? Akių spalva - šviesiai ruda.

Kiekvieną savaitę mes publikuojame penkias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė susilaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.

Džiuljeta Petrulienė, gražūs plaukai, įvaizdžio konsultantė, kirpėja, plaukų kirpimas, plaukų stilistė

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai