Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (273)

Laikas.lt

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę - „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljetą Petrulienę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Norėjau pasikonsultuoti, kokia plaukų spalva ir kirpimas man tiktų? Ir koks makiažas? Tikroji plaukų spalva šviesiai ruda, nors dabar esu blondinė. Plaukai tiesūs, nepaklusnūs, nepasiduoda garbanojimui ar kitam procesui - rezultatas trumpalaikis net su fiksacinėmis priemonėmis. Nuo dažymo plaukai pasidarė šiurkštūs ir itin linkę riebaluotis. Plaukų ilgis - iki pečių. Kirpčiukus, atrodo, nešioju amžinybę, nieko be jų nesugalvoju. Veidas putlus, tačiau su ilga nosimi. Kirpčiukais bandau ją maskuoti. Akys žalsvai mėlynos.

Diana L.

Jūsų veido formai ir ypatumams rekomenduojami prakarpyti kirpimai, šukuojami link veido, bei prakarpyti storesni kirpčiukai. Tokie kirpimai švelnina ir maskuoja veido formą bei ypatumus (griežtesnę nosies formą).

Šviesesnė spalva taip pat labiau, optiškai, maskuoja griežtesnes veido formas, švelnina jas. Tad rinkitės šviesesnę ir šaltesnę spalvą (rugių, smėlio ar kakavos). Tam, kad plaukai neišsausėtų nuo šviesinimo, dažykite juos kreminiais dažais, ne milteliais (jie mažiau agresyvūs). Kaskart palepinkite plaukus kaukėmis sausiems plaukams.

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]


REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka(os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti...), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Taip pat būtinai nurodykite savo akių spalvą, nes nuotraukoje ji ne visada aiškiai matosi. Pvz.:

Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva "lietuviška pilkoji", tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, kai išplaunu labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai? Akių spalva - šviesiai ruda.

Kiekvieną savaitę mes publikuojame penkias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė susilaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.

Džiuljeta Petrulienė, gražūs plaukai, įvaizdžio konsultantė, kirpėja, plaukų kirpimas, plaukų stilistė

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai